• Семинарды қарау
  • Бағдарлама
  • Сарапшылар
  • Ұйымдастырушының байланыс мәліметтері

«Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне алғаш кірген мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курсы

  • Мемлекеттік қызметшінің жұмыс тиімділігін арттыру үшін құзыреттерді дамыту
  • Интерактивті талқылау, топтық презентациялар, кейс-стади, тренингтер және басқалар
  • Лауазымдық міндеттерді тиімді орындау

Ақпарат

02-20 сентябрь 2019
09:00-15:50
Проспект Б. Саттарханова, Түркістан, Казахстан
3
Планируется

1 апта – 02-06 қыркүйек

1 неделя – 02-06 сентября

Дүйсенбі – 02.09

Понедельник –02.09

 Сейсенбі – 03.09

Вторник – 03.09

Сәрсенбі – 04.09

Среда –04.09

Бейсенбі – 05.09

Четверг – 05.09

Жұма – 06.09

Пятница – 06.09

9.00-9.20

Қатысушыларды тіркеу

09.00-10.20

10.30-11.50

Жеделдік

Идрисова Айнур Маратовна

09.00-10.20

10.30-11.50

1.Стратегиялық және бағдарламалық құжаттар стратегиялық даму жоспары

2.Рухани жаңғыру: қоғамдық сананы жаңғырту

Базарбаев Қанат

09.00-10.20

10.30-11.50

Басқару экономикасы

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

 

09.00-10.20

10.30-11.50

Көрсетілетін қызметті тұтынушыға бағдарлау және оған ақпарат беру

Мусабекова Гульжан Есеновна

 

9.20-9.30

Курстың ашылуы

9.30-10.50

11.00-12.20

Ынтымақтастық

Атаева Жанат Қалназарқызы

12.20-14.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

14.00-15.20

15.30-16.50

Күйзеліске төзімділік

Атаева Жанат Қалназарқызы

13.00-14.20

14.30-15.50

Жауаптылық және бастамашылдық

Идрисова Айнур Маратовна

13.00-14.20

14.30-15.50

Ойлау дизайны

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

13.00-14.20

14.30-15.50

Стратегиялық жоспарлау Құралбаев Алмас Ахметкаримович

 

13.00-14.20

14.30-15.50

Қызметті басқару және шешімдер қабылдау

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

 

2 апта – 09 –13 қыркүйек

2 неделя – 09 – 13 сентября

Дүйсенбі – 09.09

Понедельник – 09.09

Сейсенбі – 10.09

Вторник – 10.09

Сәрсенбі – 11.09

Среда – 11.09

Бейсенбі – 12.09

Четверг – 12.09

Жұма – 13.09

Пятница –13.09

9.00-10.20

10.30-11.50

Коучинг

Ажиханов Нұрлан Тобаханұлы

09.00-10.20

10.30-11.50

Көшбасшылық және эмоциялық интеллект Идрисова Айнур Маратовна

09.00-10.20

10.30-11.50

Өңірдің әлеуметтік-экономикалық әлеуетін дамытуда агроөнеркәсіп кешенінің рөлі

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

09.00-10.20

10.30-11.50

Парасаттылық. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет.

Мусабекова Гульжан Есеновна

 

09.00-10.20

10.30-11.50

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру

Оразбаева Жанбота Абдолдақызы

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

13.00-14.20

Өзін-өзі дамыту. Мансаптық өсуді ынталандыру.

14.30-15.50

Тиімді коммуникация дағдылары

Торыбаева Ж.З.

13.00-14.20

14.30-15.50

Жұртшылық алдында жария сөз сөйлеу

Идрисова Айнур Маратовна

13.00-14.20

14.30-15.50

Өңірдің әлеуметтік-экономикалық әлеуетін дамытуда агроөнеркәсіп кешенінің рөлі

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

13.00-14.20

14.30-15.50

Өңірдегі жастар ұйымдарымен ынтымақтастық 

Балтабаеваны Жұлдыз 

13.00-14.20

14.30-15.50

1.Киберқауіпсіздік негіздері

2.Мемлекеттік басқарудағы цифрлық технологиялар Досанов Нурбай Ермаханович

 

 

 

 

 

3 апта – 16-20 қыркүйек

3 неделя – 16-20сентября

Дүйсенбі – 16.09

Понедельник – 16.09

Сейсенбі – 17.09

Вторник – 17.09

Сәрсенбі – 18.09

Среда – 18.09

Бейсенбі – 19.09

Четверг – 19.09

Жұма – 20.09

Пятница – 20.09

09.00-10.20

10.30-11.50

Латын графикасы негізіндегі ресми жазылым

Досанов Нурбай Ермаханович

09.00-10.20

10.30-11.50

Өңірдің стратегиялық даму басымдықтары

Айкөзов Сейдулла

9.00-10.20

10.30-11.50

12.00-13.20

Жобалық менеджмент

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

9.00-10.20

10.30-11.50

12.00-13.20

 Жобалық менеджмент

Құралбаев Алмас Ахметкаримович

9.00-10.20

10.30-11.50

12.00-13.20

Жобалық жұмыстарды қорғау

11.50-13.00

Түскі үзіліс

11.50-13.00

Түскі үзіліс

13.20-14.00

Түскі үзіліс

13.20-14.00

Түскі үзіліс

13.20-14.20

Түскі үзіліс

13.00-14.20

Латын графикасы негізіндегі ресми жазылым

Досанов Нурбай Ермаханович 14.30-15.50

Үлкен деректерді талдау Досанов Нурбай Ермаханович

13.00-14.20

14.30-15.50

Өңірдің стратегиялық даму басымдықтары

Айкөзов Сейдулла

14.00-16.00

Жобалық жұмыс бойынша сo-teaching

Досанов Нурбай Ермаханович

14.00-16.00

Жобалық жұмыс бойынша сo-teaching

Досанов Нурбай Ермаханович

14.20-15.20

Сауалнама жүргізу

15.30-16.00

Курсты жабу, тыңдаушыларға құжаттар тапсыру